Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Bankiety i spotkania  

Spotkania firmowe i okolicznościowe

Spotkanie firmowe? Rodzinny bankiet? Chrzciny, przyjęcie urodzinowe? Pałac Warlity na Mazurach idealnie się do tego nadaje. Zachwycisz swoich gości.

Kolecje i imprezy biesiadne

Zapraszamy do organizacji imprez plenerowych w naszej strefie biesiadnej znajdującej się nad jeziorem. Czeka na Was piec chlebowy, w którym upieczemy swojskie pieczywo, wędzarnia, która zapewni aromatyczne mięsa i ryby oraz grill i ognisko.

Pobierz ofertę.

Wigilie i spotkania firmowe

Doskonałe menu, wspaniałe miejsce, świąteczna atmosfera – zorganizuj Wigilię Firmową w wyjątkowym zakątku niedaleko Olsztyna i Ostródy. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dedykowaną ofertę.

Cudowne Miejsce

Cudowna okolica, duża zielona przestrzeń nad samym jeziorem. Doskonała restauracja i 12 komfortowych pokoi, 3 apartamenty przy plaży oraz 2 apartamenty w koronach drzew. Zorganizuj spotkanie lub przyjęcie w Warlitach. Blisko stąd do Ostródy i Olsztyna. To nowe, zachwycające miejsce na mapie Mazur.

Przyjęcia i bankiety

Zapraszamy do świętowania u nas swoich wyjątkowych okazji rodzinnych oraz spotkań towarzyskich. Niezależnie od ilości miejsc noclegowych możemy zorganizować uroczyste przyjęcie do 50 osób w restauracji, pawilonie nad jeziorem lub w plenerze.

Ślub w plenerze

Nietypowe zaręczyny czy mały, kameralny ślub w plenerze – to okazje które powinny zostać zapamiętane na całe życie – dlatego każde takie zapytanie zasługuje na indywidualnie przygotowaną ofertę która zostanie wysłana tylko zainteresowanym osobom.

Skontaktuj się z nami

NASZ ADRES

Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

ODLEGŁOŚCI

190 km z Warszawy – ok. 2:15 godziny drogą S7

150 km z Gdańska – ok. 1:40 godziny drogą S7

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Call Now Button