Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Poznaj Warlity

Warlity to pięknie odrestaurowany XIX-wieczny kompleks mieszczący całoroczny pałac z dwunastoma pokojami klasy premium  oraz apartamentami przy plaży i w koronach drzew. Zobacz odcinek programu Doroty Szelągowskiej „TU JEST PIĘKNIE”, nakręcony w naszym obiekcie.

W przeciwieństwie do tradycyjnie wyposażanych obiektów historycznych Warlity proponują harmonijnie zaplanowane wnętrza przypominające bardziej komfortową rezydencję klubową. Tutaj naprawdę wypoczniesz.

Pokoje o wyższym standardzie

Wspaniały, butikowy klimat. Bez tłoku i zgiełku. Chcesz uciec od miasta? Oto Twoje miejsce. Oprócz pokoi posiadamy także apartamenty przy plaży i w koronach drzew.

Masaże i relaks

Proponujemy masaże relaksacyjne i terapeutyczne. Zapraszamy także do skorzystania z sauny mieszczącej się w obiekcie.

Wygodne łóżka

Gwarancja udanej regeneracji: szerokie, wygodne łóżka z nowoczesnymi materacami. Zapraszamy do skorzystania z oferty Pillow Menu.

a

Autorska kuchnia

Dobry wypoczynek to dobra kuchnia. Zapraszamy na fantastyczne, tworzone z pasją dania oparte na doskonałej jakości produktach.

Pyszne Śniadania

Udany początek dnia to m.in. smaczne, świeże i pachnące regionalnymi produktami śniadanie.

Baza wypadowa

Ścieżki rowerowe, spacerowe, biegowe, trasy kajakowe, zabytki kultury i historii. Wszystko jest na miejscu lub w zasięgu wygodnych wycieczek samochodem.

Relaks to nasze:

Komfortowe pokoje, cudowna kameralność i cisza, bujawki, taras przy pawilonie, plaża, sauna, masaże w plenerze.

Balans to u nas:

Wypoczynek w harmonii z naturą: liczne atrakcje w plenerze (rowery, kajaki, boule), kuchnia oparta na naturalnych składnikach (wykorzystująca plony okolicznych rolników), nasza wędzarnia, piec chlebowy, suszarnia grzybów…

Energia to według nas:

Odpowiednie miejsce, zdrowa i zrównoważona kuchnia, doza aktywności, komfortowy sen. Warlity to miejsce, którego szukasz. Tutaj odzyskasz energię.

Skontaktuj się z nami

NASZ ADRES

Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

ODLEGŁOŚCI

190 km z Warszawy – ok. 2:15 godziny drogą S7

150 km z Gdańska – ok. 1:40 godziny drogą S7

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Call Now Button