Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Okolica  

Lubisz aktywnie spędzać czas? Nasza okolica idealnie się do tego nadaje. Zobacz, jakie czekają na Ciebie atrakcje.

Rowerem po okolicy

Okoliczne tereny zachęcają do krótkich i dłuższych wycieczek rowerowych i pieszych. Przygotowaliśmy mapy okolicy z zaznaczeniem tras i ciekawych punktów wycieczkowych. Proponujemy również kosz piknikowy wypełniony lokalnymi specjałami lub przygotowanym przez naszą kuchnię zestawem

Kajakiem po Marózce

We współpracy z lokalnym operatorem spływów kajakowych oferujemy spływy malowniczą rzeką Marózką. Ma 43 km długości i jest jedną z najpiękniejszych rzek regionu o bardzo płytkiej i przejrzystej wodzie. Na całej długości widoczny jest cudowny wodny świat z soczystą roślinnością i ławicami ryb. Marózka przepływa przez dwa duże jeziora. Główny odcinek rzeki płynie przez tereny leśne. W upalne dni piaszczyste dno pozwala korzystać z kąpieli na znacznej długości rzeki.

Polowanie z aparatem

Poczuj zapach lasu, usłysz szum drzew i naturalne odgłosy zwierząt, zobacz je, i uwiecznij na zdjęciach bliżej niż kiedykolwiek!  Nasz Przewodnik – znawca lasu odkryje przed Tobą tajemnice leśnych gospodarzy, pokaże drogi-ścieżki ich poruszania. Niezapomniany, wyjątkowy czas pośród natury czeka na Ciebie.

Stadniny koni

Miłośnicy jazdy konnej mogą skorzystać z oferty pobliskiego klubu jeździeckiego mieszczącego się w odległości 15 – 20 min od Warlit.

Skontaktuj się z nami

NASZ ADRES

Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

ODLEGŁOŚCI

190 km z Warszawy – ok. 2:15 godziny drogą S7

150 km z Gdańska – ok. 1:40 godziny drogą S7

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Call Now Button