Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Image Alt

Historia  

Zatrzymajcie się u nas na chwilę i odpocznijcie nad brzegiem pięknego jeziora Platyny.
Poczujcie radość, piękno i szczęście. Zasmakujcie w wybornym klimacie Mazur.

Komfort naszych gości i jakość ich obsługi ma dla mnie kluczowe znaczenie. Staram się kusić ich bogactwem oferty, otwartością na potrzeby, profesjonalizmem obsługi, wyborną kuchnią, rodzinnym klimatem i pięknem naturalnego otoczenia.

Chciałam stworzyć miejsce, gdzie nowoczesność łączy się z klasyką, znajdując swe odbicie w wystroju wnętrz, jakości i kompozycji serwowanych potraw, ale przede wszystkim w podejściu do naszych gości, których traktujemy z troską, w atmosferze nowoczesnego luzu.

Zapraszam serdecznie do Pałacu Warlity, w którym największym luksusem jest spokój.
Edyta Kostrzewa, właścicielka i gospodyni Pałacu Warlity

Metamorfoza trwała 12 lat

Tyle czasu potrzeba było, aby z pietyzmem odnowić każdą cegłę, położyć nową więźbę, dach, stolarkę i zaplanować każdy szczegół wyposażenia.

Aby trzy hektary dzikiego terenu nad jeziorem Platyny z pomnikowymi drzewami zamienić w park przypominający świetnością pierwotny projekt z 1894 roku autorstwa Johanna Larassa, ówczesnego mistrza aranżacji ogrodów.

Nie zdarzyła nam się jeszcze wizyta gości, podczas której nie wyciągalibyśmy starych zdjęć. Padają pytania o historię pałacu, o dawnych właścicieli, o remont, o lokalnych dostawców naszych produktów czy nasze ekologiczne przetwory kulinarne.

Oglądając archiwalne fotografie rzeczywiście trudno uwierzyć, że dziś Pałac Warlity to rezydencja pełna blasku i idyllicznej prowincjonalności. Kompleks jest otoczony zielenią, jest tu cicho, dzięki czemu nasi goście mogą spać przy otwartych oknach. A rano budzi ich śpiew ptaków.

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Call Now Button