Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Bankiety i wesela na Mazurach

Przyjęcia  

Spotkanie biznesowe lub rodzinny bankiet? Pałac Warlity idealnie się do tego nadaje. Zachwyć swoich gości!

Wynajmij Warlity

Ze względu na kameralność obiektu rekomendujemy wynajęcie go na wyłączność. Praca nad ważnymi projektami, negocjacje biznesowe czy szkolenia wyższego poziomu managerskiego wymagają szczególnej dbałości o miejsce ich zawierania. Warlity gwarantują pełną poufność, swobodę i nieformalność prowadzonych rozmów i dyskusji.

Przyjęcia i bankiety

Zapraszamy do świętowania u nas swoich wyjątkowych okazji rodzinnych oraz spotkań przyjacielskich. Niezależnie od ilości miejsc noclegowych możemy zorganizować uroczyste przyjęcie do 50 osób w restauracji, pawilonie nad jeziorem lub w plenerze.

Ślub w plenerze

Nietypowe zaręczyny czy mały, kameralny ślub w plenerze – to okazje które powinny zostać zapamiętane na całe życie – dlatego każde takie zapytanie zasługuje na indywidualnie przygotowaną ofertę która zostanie wysłana tylko zainteresowanym osobom.

Skontaktuj się z nami

NASZ ADRES

Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

ODLEGŁOŚCI

190 km z Warszawy – ok. 2:15 godziny drogą S7

150 km z Gdańska – ok. 1:40 godziny drogą S7

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Obiady Weekendowe w Warlitach