Contact

Via Appia Antica,
224, 00179 Roma, Italy
Email: reservations@yourdomain.com
Phone: +88 (0) 101 0000 000

side-area-cards

Follow us

Urlop Mazury

Opinie o Warlitach

Poniżej prezentujemy opinie na temat Warlit.
Będziemy wdzięczni za każdą nową opinię po Państwa pobycie – pomoże nam to nieustannie podnosić jakość naszych usług.

Formularz opinii

NAJNOWSZE OPINIE

Cudowne miejsce pełne równowagi

6 lutego 2019

Piękne miejsce, zadbane w każdym szczególe. Idealne miesjce na relaks. Niesamowita obsługa. Obłędna kuchnia. Cisza, Spokój, Równowaga. Nie chce się wyjeżdżać. Chapeau Bas za stworzenie takiej atmosfery!

Dominika

Pałac Warlity - czas się zatrzymał w tym miejscu...

21 października 2018

Przepiękny,niezwykle klimatyczny pałac Warlity w połączeniu z urokami otaczającej przyrody dają poczucie spokoju,relaksu, równowagi i harmonii dla ciała i duszy…Kameralne, komfortowe, wysmakowane wnętrza pałacowe są pełne pozytywnej energii,uśmiechu i otwartości którą tworzą poniekąd ludzie tam pracujący jak również właścicielka Pani Edyta.Stąd też wszyscy goście odwiedzający pałac Warlity mogą poczuć się bardzo wyjątkowo,są zawsze umiejętnie i profesjonalnie obsłużeni ,mogąc jedynie upajać się błogim wypoczynkiem…😊Zdecydowanie zalecamy delektowanie się wyśmienitą atmosferą tego wyjątkowego miejsca z nutą pięknych scenerii wewnątrz jak też cudnych pejzaży wokoło dworku. Pyszna kawa z deserem w sali kominkowej czy też na tarasie z widokiem na park i jezioro dają poczucie spokoju,relaksu… zatrzymania się czasu…Bezcenne chwile które warto celebrować. Warto też skorzystać z sali kinowej i zwiedzania okolic Olsztyna.Mnóstwo ciekawych miejsc historycznych,jezior,lasów.Piękna przyroda i te koloryty jesieni…MAGIA! Reasumując- jeśli ktoś chce się wyciszyć,odpocząć w komfortowych warunkach, oderwać od trosk dnia codziennego – ZDECYDOWANIE POLECAMY POBYT W PAŁACU WARLITY! Pokoje – pięknie urządzone,wygodne, ciekawy deasign.Jedzenie – poezja smaku- nic dodać nic ująć.Obsługa – zdecydowanie najwyższych lotów! Gratulujemy tak zgranego teamu. Cóż więcej chcieć wybierając się na Mazury… Jesteśmy zauroczeni z Małżonką tym ślicznym,niepowtarzalnym miejscem i na pewno nie raz tam wrócimy. Magdalena i Krzysztof z pokoju nr.6 „kilka zdań jako uzupełnienie poprzedniej opinii”

Magdalena

Bardzo udany pobyt weekendowy w pałacu

21 października 2018

Pałac Warlity to magiczne miejsce na mapie Mazur… Pięknie odrestaurowany pałac, ciepłe,przytulne wnętrza,urocze i klimatyczne pokoje.Obsługa na najwyższym poziomie. Smaczna i różnorodna kuchnia z elementami wiejskiego jedzenia ( własny wypiek chleba, ciast, wędlin,przetworów). Sympatyczna i bardzo pomocna właścicielka Pani Edyta która chętnie opowiada o historii tego pięknego miejsca. Ogród a raczej park i jezioro tuż obok zachęcają do spacerów i kontaktu z przyrodą. Miejsce niezwykle malownicze z duszą ,które pomimo wielu podróży po świecie pozwala nam już snuć plany odnośnie kolejnego wypoczynku i złapania pozytywnej energii w pałacu Warlity. Serdecznie pozdrawiamy Panią Edytę i całą obsługę.Do zobaczenia wkrótce! Magdalena i Krzysztof z pokoju nr.6.

Krzysztof

Bardzo udany pobyt

26 września 2018

Świetne miejsce, duża przestrzeń wokół, jest co robić. Piękny pomost, na którym można się wyciszyć. Polecam!

Krzysztof

Relaks to nasze:

Komfortowe pokoje, cudowna kameralność i cisza, bujawki, taras przy pawilonie, plaża, sauna, masaże w plenerze.

Balans to u nas:

Wypoczynek w harmonii z naturą: liczne atrakcje w plenerze (rowery, kajaki, boule), kuchnia oparta na naturalnych składnikach (wykorzystująca plony okolicznych rolników), nasza wędzarnia, piec chlebowy, suszarnia grzybów…

Energia to według nas:

Odpowiednie miejsce, zdrowa i zrównoważona kuchnia, doza aktywności, komfortowy sen. Warlity to miejsce, którego szukasz. Tutaj odzyskasz energię.

Skontaktuj się z nami

NASZ ADRES

Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

JESTEŚMY NA FACEBOOKU

ODLEGŁOŚCI

190 km z Warszawy – ok. 2:15 godziny drogą S7

150 km z Gdańska – ok. 1:40 godziny drogą S7

Sprawdź dojazd

do Warlit

Znajdziesz nas 190 km od Warszawy (jedynie ok 2:15 godziny drogi) oraz 150 km z Gdańska (ok. 1:40 godziny drogi). Z obu kierunków dojedziesz do nas główną drogą S7 ze zjazdem w Olsztynku lub Rychnowie.
Od lotniska w Szymanach dzieli nas 70 km.
Po prostu wyrwij się z miast i przyjedź do Warlit. Choćby na krótki, spokojny wypoczynek.

Oferty specjalne na skrzynkę email

To nie jest zwykły newsletter. Proponujemy specjalny lifestylowy magazyn Warlit, w którym przesyłać będziemy także oferty specjalne dla stałych gości, przepisy kulinarne naszego Szefa Kuchni oraz opisy innych ciekawych miejsc związanych z wypoczynkiem i zwiedzaniem. W każdym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.